Łukasz Grzybowski Fotografia Ślubna

PROPOZYCJA DLA CIEBIE:

– sesja narzeczeńska
– reportaż fotograficzny z dnia ślubu
– zdjęcia rodzinne / formalne
– sesja w dniu ślubu lub sesja poślubna (innego dnia)
– minimum 350 zdjęć autorsko obrobionych i ułożonych w historię
– pakiet dokumentacyjny (dodatkowe zdjęcia)
– wypożyczenie aparatu błyskawicznego Fuji Instax
– galeria on-line

POZNAJ OFERTĘ I DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW

Fotografia ślubna
Fotografia ślubna

Ewa

Łukasz to facet z pasją, który przełamuje lody i myślę że mogę śmiało napisać że dba o swoich ZNAJOMYCH a nie klientów, bo my z Mężem podczas ślubu i sesji ślubnej czuliśmy się jak jego ziomki! Jest fantastyczny, a jego piękne zdjęcia zdobią nasze mieszkanie :)
Fotografia

Monika

Łukasza znaleźliśmy sami na podstawie jego prac w necie... Od pierwszego spotkania wywarł na nas pozytywne wrażenie - człowieka z pasją do tego co robi, bo chce, a nie, bo musi. Kiedy nam pokazał kolejne swoje prace, wiedzieliśmy już, że to jest to, czego szukamy. Nie zawiedliśmy się! Zarówno w trakcie wesela jak i na sesji Łukasz pozwolił nam czuć się swobodnie, a uchwycił te momenty, nie pozowane, które są najważniejsze, te, które trwają sekundy. Zdjęcia wyszły pięknie! Duży smak i poczucie estetyki!
Fotografia ślubna

Łukasz

Efekty pracy możecie zobaczyć sami, ja jestem super zadowolony! Łukasz jest tym typem fotografa, który ja osobiście bardzo lubię - ginie gdzieś w tłumie gości, nie czułem się ciągle "obserwowany", chodził i chwytał chwile. Pozować do zdjęć nie umiem i nie lubię, a przy Łukaszu byłem na tyle wyluzowany, że nie czułem się jak na sesji, a jak na spacerze z Żoną i dobrym kumplem!