Ola i Patryk | sesja narzeczeńska w Bydgoszczy

  19 września 2019, 13:27  

 

SESJA NARZECZEŃSKA W MIEŚCIE. ZAPRASZAM DO BYDGOSZCZY.

Od czego by tu zacząć? Może od tego, że Ola i Patryk są mega zakochani…
Na sesję narzeczeńską zaproponowałem im aby przyjechali do mnie i zrobimy to w Bydgoszczy. Zgodzili się, super.
To był, piękny, słoneczny dzień idealny na spacer. Poczułem się trochę jak … i oprowadziłem ich po mieście. Byli otwarci na moje propozycję, więc zaczęliśmy od kawy w PO CO (jak jeszcze nie byliście to sprawdźcie koniecznie). Tam przy kawie i lemoniadzie zaczęliśmy nasze zdjęcia (Ci co byli ze mną na sesji to wiedzą, że to nie jest żadne „zaczęliśmy zdjęcia”, tylko spędzamy sobie razem czas, a ja przy okazji robię zdjęcia).
Ok, trzeba się trochę ruszyć. Ruszyliśmy bez większego planu. Jak zobaczycie na zdjęciach, każda brama, płot czy inny mur są świetne do robienia zdjęć. Tak też było. Spacer, przystanek na przytulasy, zdjęcia i tak przeszliśmy przez centrum miasta. Lubię ten miejski klimat. Lubię gdy mogę z Wami na nowo odkrywać to miasto.

 

kawiarnia_bydgoszcz

sesja_narzeczenska_bydgoszcz

sesja_narzeczenska_bydgoszcz_lukasz_grzybowski_fotograf_bydgoszcz

zakochani

sesja_narzeczenska_fotografia_slubna_bydgoszcz

 

I jak, podoba Ci się taka forma sesji narzeczeńskiej? Może zastanawiacie się, jak się ubrać na sesję narzeczeńską, jakie miejsce jest najlepsze na sesję narzeczeńską? Kochani, najważniejsze jest aby to wszystko było szczere. Zależy mi abyście czuli się naturalnie, byli sobą, a nie przebrani za kogoś. To gdzie zrobimy sesję narzeczeńską zależy tylko od Was. Najlepszy przepis to tam gdzie czujecie się najlepiej. Ja uwielbiam sesje narzeczeńskie w mieście, ale wiem, że Wam może bardziej pasować natura. Świetnie, bardzo chętnie złapię oddech i zrobię z Wami taką sesję. Daj znać na czym najbardziej Ci zależy 🙂